Pomogli Zuzi

Z całego serca chcemy podziękować Grzegorzowi Bielańskiemu,który stworzył stronę Zuzi i jak widać bardzo się nad tym napracował.Dziękujemy również jego żonie Magdzie Bielańskiej,która była dobrym duchem i czuwała nad wszystkim.
 
Wiele osób pomaga Zuzi.Nie znamy wszystkich nazwisk,gdyż niektórzy pomagają anonimowo bądź wrzucają pieniądze do puszek.Codziennie myślimy o tych osobach i jesteśmy wdzięczni,że dzięki Wam możemy leczyć Zuzkę.
 
Bardzo,ale to bardzo mocno chcemy podziękować naszej rodzinie,gdyby nie nasi bliscy nie poradzilibyśmy sobie z niepełnosprawnością Zuzi i wieloma złymy rzeczami,które wydarzyły się w naszym życiu.Dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc.
 
Dziękujemy Dyrekcji,Nauczycielom i Pracownikom Szkoły Podstawowej Nr.3 we Włodawie za zorganizowanie zbiórki pieniędzy na leczenie naszej córeczki.
 
Przedszkole Integracyjne we Włodawie zbierało pieniążki na leczenie Zuzi wśród pracowników i rodziców.DZIĘKUJEMY!
 
Informacja Turystyczna we Włodawie przyłączyła się do zbiórki pieniędzy na leczenie Zuzi i bardzo nam pomogła.Właścicielom  jesteśmy bardzo wdzięczni!
 
Chcemy również podziękować Pani Doktor Władysławie Bąk-Kusiej za doskonałą opiekę lekarską jaką otacza Zuzię.Za ciepło,cierpliwość i wielkie serce!
 
Kolejną osobą,która bardzo nam pomogła jest Justyna Momot.To niesamowita osoba,która pojawiła się w życiu Zuzi jako wolontariuszka.Przychodzi do nas bezinteresownie aby rozjaśnić życie Zuzi.Wnosi do naszego domu wiele ciepła , radości i stała się ulubioną "ciocią" naszej Zuzy.Dziękujemy Ci Justynko,że z nami jesteś!
 
Odkąd Zuzia chodzi na zajęcia wczesnego wspomagania do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Włodawie zrobiła ogromne postępy w rozwoju.Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć jakie Zuzia ma w tej szkole.Widzimy wyraźnie jak wiele serca i wysiłku wkładają Panie w pracę z Zuzią i jakie to przynosi efekty.Z całego serca dziękujemy !!!
W Szkole Specjalnej pracują z Zuzką następujące Panie:
- Pani Agnieszka Michalska,
- Pani Barba Dynkiewicz,
- Pani Krystyna Chodakowska,
- Pani Danuta Drożyńska.
 
Pani  Halina Maksymiuk była pierwszą osobą,która zdecydowała się wpłacić pieniążki na leczenie i rehabilitację Zuzi.Byliśmy bardzo zaskoczeni,gdyż wtedy nikt nie wspierał nas finansowo.Za wielkie serce i pomoc jesteśmy naprawdę wdzięczni!
 
Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu we Włodawie sprawiło nam ogromną niespodziankę i pomogło Zuzi wyjechać na ostatni w 2010r turnus rehabilitacyjny w Bielsku-Białej.Jak zawsze Zuzia miała dzięki temu doskonałą rehabilitację,dobrą opiekę i zrobiła duże postępy w rozwoju.Dziękujemy!!!
 
Fundacja Oriflame Dzieciom  odpowiedziała na nasz apel i wsparła finansowo leczenie Zuzi.Jesteśmy bardzo wdzięczni.
 
Firma ELATECH to pierwsza firma,która przyszła nam z pomocą i przekazała pieniążki na obóz rehabilitacyjny dla Zuzi.Bardzo serdecznie dziękujemy!
 
Po ukazaniu się we Włodawie apelu o pomoc dla Zuzi  pomógł nam sklep NIESPODZIANKA.Właściciele wpłacili pieniążki na leczenie Zuzi.DZIĘKUJEMY!
 
Dziękujemy za pomoc finansową następującym osobom:
 
-Pani Halina Maksymiuk,
-Pani Magdalena Haponiuk,
-Pani Mariola Dawidek,,
-Pan Kamil Bork,
-Pan Marek Buczek i przyjaciele,
-Pan Sławomir Motwicki,
-Pani Monika Puczyńska,
-Państwo Katarzyna i Przemysław Haponiuk,
-Pan Leszek Kozłowski,
-Państwo Danuta i Janusz Kloc,
-Pani Jadwiga Siwik,
-Pani Joanna Szczepańska i przyjaciele,
-Pani Małgorzata Kacprzak,
-Pani Jolanta Cichocka-Konikowska,
-Pani Justyna Korybska,
-Państwo Agnieszka i Paweł Ilniccy,
-Pani Danuta Adamska,
-Pan Hubert Rok,
-Pani Anna Szwarcer,
-Pani Anna Małgorzata Sztybor,
-Państwo Zofia i Zdzisław Marciniak,
-Pan Mariusz Marciniak,
-Pani Patrycja Czorny,
-Pan Grzegorz Rozmus,
-Państwo Małgorzata i Mariusz Winiarczyk,
-Państwo Bożena i Mirosław Nachuniak,
-Państwo Beata i Jerzy Ciotucha,
-Pani Teresa Dejer,
-Pan Zbigniew Leczycki,
-Pan Krzysztof Paluchowski,
-Pani Wiesia Borodziej,
-Państwo Alina i Józef Dawidziuk,
-Pani Barbara Chełstowska,
-Pani Agata Sobiecka,
-Pan Waldemar Makarewicz
-Państwo Aneta i Przemysław Tułacz
 
Pani Izabela Irsmanbet el.Gharbaoui okazała nam ogromne serce przekazując pieniążki na kombinezon dla Zuzi :) Pani Iza wykazała też ogromne zainteresowanie stanem zdrowia naszej córeczki.Bardzo dziękujemy!!!
 
Chcemy również  podziękować Pani Wiesi Borodziej i jej rodzinie za to,że finansowo wsparli wyjazd Zuzi do Bielska-Białej.
 
Pani Anna Małys przekazała Zuzi cudowny prezent,który sprawił jej wiele radości.Niesamowite było patrzeć na uśmiechniętą buzię naszej córeczki.Prezent od Pani Ani bardzo się Zuzi spodobał.Dziękujemy!
 
Panie:
 
-Justyna Czoboda,
-Magda Hałaj,
-Monika Derkacz
 
Wkładają wiele serca,wysiłu i czasu aby zorganizować koncert charytatywny dla Zuzi.Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pracy i zaangażowania tych Pań,że tak po prostu,bezinteresownie chcą pomóc naszej Zuzi.
DZIĘKUJEMY  DZIĘKUJEMY  DZIĘKUJEMY  DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY  DZIĘKUJEMY  DZIĘKUJEMY  DZIĘKUJEMY !!

Bardzo dziękujemy Pani Beacie Barszcz za to,że zorganizowała zbiórkę pieniędzy na leczenie Zuzi w swoim salonie optycznym OPTYK we Włodawie :)

Justynka Momot podarowała Zuzi zestaw instrumentów muzycznych,które Zuzi uwielbia.Dziękujemy!!!

Ogromne podziękowania składamy Fundacji Polsat za dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego w Bielsku-Białej :)

Po raz kolejny dziękujemy Pani Wiesi Borodziej za dofinansowanie turnusu dla Zuzi!!!

Pani Joanna Pietrzak sfinansowała dla Zuzi serię zajęć hipoterapii-DZIĘKUJEMY :)

Dziękujemy FUNDACJI TVN za dofinansowanie turnusu Zuzi :)

Jesteśmy bardzo wdzięczne i dziękujemy serdecznie Justynie Fryt za pomoc i opiekę jaką nas otoczyła podczas ostatniego turnusu w Michałkowie.Dziękujemy również za to,że zabrała nas na wizytę do czeskiego neurologa !!!

Pani Iwona Skoczylas podarowała Zuzi piłkę do rehabilitacji,której Zuzia bardzo potrzebowała.DZIĘKUJEMY :)

Gdyby nie Pani Dorota Kotowska-Bułka nasz ostatni wyjazd do Michałkowa nie doszedłby do skutku.Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc!

Podziękowania należą się Paniom z Przedszkola Kubuś do którego chodzi Zuzia.
Drogie Panie, dzięki Wam nasze dziecko jest szczęśliwe,z uśmiechem na buzi idzie do przedszkola,uczy się nowych rzeczy i dorośleje.
Każdego dnia widzimy jak wiele serca wkładają Panie w pracę z naszą Zuzią.DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO!!!

Państwo Barbara i Marcin Grondkowscy bardzo pomogli Zuzi.Z całego serca chcemy podziękować za pomoc jaką nam Państwo okazali.DZIĘKUJEMY!